Üniversiteyi karıştıran taciz! Öğretim üyesinin odasını basan profesör, "Benim olacaksın" diyerek saldırdı - Konya Ekspres HaberKonya Ekspres Haber

SON DAKİKA

Üniversiteyi karıştıran taciz! Öğretim üyesinin odasını basan profesör, “Benim olacaksın” diyerek saldırdı

Bu haber 29 Kasım 2022 - 21:56 'de eklendi ve 23 views kez görüntülendi.

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde görevli profesör, Kocaeli Üniversitesi’nde çalışan öğretim üyesinin odasına girip “Benim olacaksın, seninle evleneceğiz” diyerek tacizde bulundu. Taşkınlık çıkaran profesör gözaltına alındı.

Dün saat 12.00 sıralarında Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Yerleşkesi’nde, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde görev yapan Prof. Dr. B.A., eski doktora öğrencisi olan ve şu an Kocaeli Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak görev yapan Ş.K.’nın odasına girdi.

“BENİM OLACAKSIN”

Ş.K.’nın telefonuna el koyarak “Benim olacaksın, seninle evleneceğiz” dediği ve Ş.K.’nın erkek arkadaşı tarafından hediye edilen tabloyu kırdığı iddia edilen B.A., daha sonra odaya giren Ş.K.’nın erkek arkadaşı ile tartıştı.

GÖZALTINDA

Güvenlik görevlilerinin ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. B.A., polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı