HaberTürk sunucusu Mehmet Akif Ersoy, HaberTürk ekranlarından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştirdi. - Konya Ekspres HaberKonya Ekspres Haber

SON DAKİKA

HaberTürk sunucusu Mehmet Akif Ersoy, HaberTürk ekranlarından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı eleştirdi.

Bu haber 16 Şubat 2021 - 10:37 'de eklendi ve 226 views kez görüntülendi.

HaberTürk sunucusu Mehmet Akif Ersoy, HaberTürk ekranlarından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Rize’de yaptığı kongreyi sert biçimde eleştirmesi dikkat çekti.

Mehmet Akif Ersoy, “Böyle bir salgın hastalık varken restoranlar, her yer kapalıyken bunun manası eleştirilebilir” diyerek Erdoğan‘ın sözlerinin anlamsız olduğunu ifade etti.Mehmet Akif Ersoy, Habertürk ekranlarından Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AKP’nin RizeKongresi’nde yaptığı konuşmaya eleştirdi.

Günboyu’nda yer alan habere göre Mehmet Akif Ersoy, “Konumuz bu olmasaydı, Ak Parti’nin Rize’deki kongresine ilişkin şöyle bir eleştiriyi net bir şekilde yapardım. Salonun tıklım tıklım dolu olması, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın pandemi koşullarında bu salonu doldurduk mesajının anlamsızlığı, böyle bir salgın hastalık varken restoranlar, her yer kapalıyken bunun manası eleştirilebilir ve çokça tartışılabilir. Ancak gündemimiz bu değil, o yüzden bunu konuşmayacağım” ifadelerini kullandı.