DİN-BİR-SEN GENEL BAŞKANI YUSUF ÖZDEMİR,''İSTANBUL SÖZLEŞMESİ İPTAL EDİLMELİDİR.'' - Konya Ekspres HaberKonya Ekspres Haber

SON DAKİKA

DİN-BİR-SEN GENEL BAŞKANI YUSUF ÖZDEMİR,”İSTANBUL SÖZLEŞMESİ İPTAL EDİLMELİDİR.”

Bu haber 28 Haziran 2020 - 21:38 'de eklendi ve 242 views kez görüntülendi.

DİN-BİR-SEN GENEL BAŞKANI YUSUF ÖZDEMİR,”İSTANBUL SÖZLEŞMESİ İPTAL EDİLMELİDİR.’“Ailesiz Bir Gelecek Hedefleyen İstanbul Sözleşmesi ve 6284 Sayılı Kanun İptal Edilsin!”

İstanbul Sözleşmesi’nin asıl amacı kadına yönelik şiddeti engellemek değil ailesiz bir nesil icat etmektir. Bir yandan kadın, kapitalist amaçlar uğruna köleleştirilip alınıp satılan, kendisinden faydalanılan bir ürün haline dönüştürülürken diğer yandan kadına yönelik şiddettin engellenmesi için sözleşmeler hazırlamak ikiyüzlülüktür! İstanbul Sözleşmesi, aile değerlerimize apaçık bir saldırıdır! Kıyamete kadar geçerli tek din olarak kalacak İslamiyet’in emir ve yasaklarına ters düşen İstanbul Sözleşmesi acilen iptal edilmelidir.  Emperyalist Haçlı zihniyetinin yaklaşık iki asırdır. Cemiyet hayatımıza gelenek ve göreneklerimize, bizi biz yapan değerlerimize ve aile birliğimize yönelik yıkım çalışmaları son elli yıldır hızına hız katmış, medya da bu yönde aktif rol almış ve toplumsal dokumuza uymayan diziler, filmler, yarışmalar, reklamlar ve muhtelif yayınlar ile desteklenmiş, İstanbul Sözleşmesi ile nihai hedefine oldukça yaklaşmıştır. İstanbul Sözleşmesi madde madde incelenip irdelendiğinde aile yapımızı, aile bağlarımızı ve cemiyet hayatımızı ahlaken çökertmeye ve kutsal değerlerimizi ferdi hayatımızdan silip atmaya yönelik sinsi planın büyük bir parçası olduğunu net bir şekilde görüyoruz. İstanbul sözleşmesi, dünyanın imrendiği aile hayatımızı dinamitleyen maddeler ile donatılmıştır. İstanbul sözleşmesi gelecek nesillerimizi raydan çıkarmayı, yörüngesiz bırakmayı, özgürlük paravanıyla dini ve ahlaki değerlerden tamamıyla koparmayı hedeflemektedir. 

Konya Ekspres Haber Merkezi Veysel CANÖZ